Showing posts with label remont. Show all posts
Showing posts with label remont. Show all posts

2008-11-04

Remont Perłowej i bałagan ogólny

REMONT TOROWISKA NA SKRZYŻOWANIU UL. TORUŃSKIEJ I PERŁOWEJ


Remont Focha, remont końcowego odcinka linii na Rondo Kujawskie a teraz do kompletu wymiana rozjazdów w węźle Perłowa...

Efekt: cztery linie zastępcze obsługiwane autobusami, jedna obsługiwana tramwajami, wszystkie linie tramwajowe które nie są zawieszone mają zmienione trasy.

ZDMiKP robi co może, ale obstawiam że pasażerowie i tak się pogubią.

2007-05-31

Nowy deptak tramwajowy

Od 28 maja w związku z rozbiórką wiaduktu drogowego w ciągu ulicy Gdańskiej (zanim się sam do końca rozleci) wprowadzono kolejny nietypowy wynalazek w Bydgoszczy a mianowicie przystosowano dla ruchu pieszych oraz rowerów jeden tor na wiadukcie tramwajowym.
Wygląda to o tak. Faza dla pieszych jest w miarę potrzeby przedłużana przez widoczne detektory podczerwieni.